Łóżko Bellamy - idealne rozwiązanie dla twojego dziecka

Łóżko Bellamy - idealne rozwiązanie dla twojego dziecka

Łóżeczko dziecięce musi spełniać szereg istotnych kryteriów, by rodzic mógł spokojnie spać. Najważniejsze jest bezpieczeństwo twojego maluszka - zatem istotne będą materiały, z których zostało wykonane. To jednak ciągle nie wszystko. Marka Bellamy zdaje sobie z tego sprawę. Ten producent wie, że sam design nie wystarczy, choć nie jest on przecież bez znaczenia. Łóżko Bellamy https://mifili.pl/82-bellamy-good-night-lozeczko-140x70 to połączenie modnej stylistyki i niezbędnego bezpieczeństwa. A to ciągle nie wszystko! Meble tej firmy trafiają w nawet najbardziej wyrafinowe gusta.Łóżko Bellamy - i twój maluszek śpi spokojnie

Rynek produktów dziecięcych w Polsce jest naprawdę bogaty. Kiedy planujesz zakup pierwszego łóżeczka, możesz być zaskoczony tym, jak szeroki masz wybór! Możesz przeglądać oferty łóżeczek bujanych, kołysek, koszy Mojżesza, łóżek dostawnych… Co takiego jednak ma w sobie łóżko Bellamy, że to właśnie na nie powinieneś się zdecydować? Zapewnia ono spokojny sen twojemu dziecku, bo marka Bellamy wie, co jest najważniejsze. Lata doświadczenia pozwoliły im na stworzenie produktów będących odpowiedzią na potrzeby najmłodszych klientów.


Łóżeczko dla dziecka - jakie powinno być?

Najważniejsze, jak już wspomnieliśmy, są materiały, z których łóżeczko jest wykonane. Łóżko Bellamy to najwyższej jakości drewno, które następnie zostało pomalowane atestowaną farbą wodną. Dzięki temu zyskujesz pewność, że w pełni nadaje się ono do pokoju dziecięcego i nie jest najmniejszym choćby zagrożeniem dla twojego maluszka. A przecież na tym zależy rodzicom, prawda?


Z punktu widzenia bezpieczeństwa twojego maluszka, niezwykle istotna jest również możliwość regulacji wysokości. Gdy twoje dziecko rozwija się, staje się coraz silniejsze i powoli zaczyna siadać czy wstawać, konieczne jest stosowne obniżenie łóżeczka. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas popołudniowej drzemki, kiedy rodzice najczęściej oddalają się od sypialni maluszka. Łóżko Bellamy ma 3 poziomy regulacji - dla dziecka leżącego, siedzącego oraz stojącego.


Pokój twojego dziecka jest niewielki? A może wygospodarowaliście miejsce na łóżeczko w części waszej sypialni i zależy wam na tym, by móc się w niej jeszcze swobodnie poruszać? Łóżko Bellamy dba o dobre zagospodarowanie przestrzeni, dlatego istnieje możliwość wybrania modelu z szufladą, w której bez trudu pomieścić pościel na zmianę lub zapas pieluch.


Z myślą o rodzicach łóżko Bellamy pozwala na dopasowanie w komplecie przewijaka, który znacząco ułatwi nocne zmagania pielęgnacyjne. Może to być klasyczny przewijak utrzymany bezpośrednio na łóżeczku lub pojemna komoda, na której bez trudu przewiniesz swojego szkraba.


Nie mniej istotna jest także kolorystyka. Chodzi bowiem o to, by nie przesadzać z ilością bodźców, na które narażone jest niemowlę. To szczególnie ważne, gdy mówimy o spokojnym śnie. Dlatego łóżko Bellamy jest utrzymane w jednolitej kolorystyce, która nie tylko nie męczy oczu, ale także doskonale wpisuje się w niemal każdą aranżację.